Strony internetowe

Komu zlecić wykonanie strony internetowej?

W dzisiejszych czasach wszystkie poważne firmy powinny mieć swoje strony internetowe, aby w prosty sposób docierać do klientów, a także budować swoją renomę i pozytywny wizerunek. Projektowanie firmowej witryny warto zlecić profesjonalistom. Dzięki temu poniesiony koszt będzie inwestycją, a nie stratą. Ale jak wybrać odpowiedniego wykonawcę, który wywiąże się ze zobowiązań w 100% i sprosta naszym oczekiwaniom? W tym artykule znajdziesz wskazówki, które pomogą ci wybrać odpowiedniego freelancera lub firmę.

Portfolio stron

Każdy profesjonalny projektant, tworzący firmowe strony www, będzie miał na swojej stronie portfolio. Koniecznie do niego zajrzyj! Znajdują się w nim projekty zrealizowane przez niego wcześniej. Zwróć uwagę, czy cechuje je estetyczne wykonanie i intuicyjna nawigacja, jak wyglądają kwestie prywatności oraz czy są w stanie wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów?

Technologia tworzenia stron www

Skontaktuj się z firmą i dowiedz się, jaka technologia jest używana do tworzenia witryn. Jest to o tyle ważne, że od rodzaju systemu będzie zależało, czy będziesz mógł łatwo samodzielnie aktualizować treści. Sklepy internetowe powinny mieć w tym zakresie wyjątkowe udogodnienia – w końcu zamieszczanie na stronie kolejnych produktów, wraz z opisami i zdjęciami, będzie się odbywało właściwie codziennie! Co masz do wyboru? Zaprojektowanie witryny w technologii xHTML + CSS, w oparciu o system do zarządzania treścią CMS lub z wykorzystaniem technologii Flash. Porozmawiaj z konsultantem o wadach i zaletach tych trzech rozwiązań i wybierz to, co będzie odpowiednie w twojej sytuacji.

Opinie innych klientów

Zanim zdecydujesz się na usługi konkretnej firmy lub projektanta, koniecznie sprawdź, co mówią i piszą o nich wcześniejsi klienci. Możesz poszukać tych informacji na forach, w mediach społecznościowych lub napisać wiadomości do klientów, których strony internetowe widziałeś w portfolio.

Strona internetowa cena

Cena nie powinna być jedynym ani najważniejszym kryterium podczas wybierania wykonawcy twojej firmowej witryny. Pamiętaj, że za wysoką jakością idą wyższe koszty. Potraktuj je jako inwestycję w rozwój swojego przedsiębiorstwa, która zwróci się w postaci profesjonalnego wizerunku w internecie.